Milí swingaři, jazzmeni, bohémové a tanečníci!
Přijďte si s námi zatančit na retro muziku, tentokrát nám bude živě hrát kapela SwingIt! Milují swing, zpívají swing, hrají swing a tančí na swing! Přijeli k nám částečně z Řezna a částečně z Vídně a my jsme moc rádi, že je tady máme. V repertoáru mají české, anglické a německé pecky od 20. do 50 let minulého století ♥. Tentokrát to bude jízdaaaa! 🙂 (facebooková stránka kapely SwingIt)

Připravené pro vás máme dva workshopy. Pro swingovými tanci nepolíbené bude součástí večera kurz základního kroku tance lindy hop. Takže ano, můžete přijít na tuto akci i jako netanečníci, třeba jen poslouchat koncert. S tím tancem se to třeba rozvine 🙂 .
Pro tanečně zkušenější tu máme ochutnávku něčeho náročnějšího (ale zase ne moc), a to je zatím překvapení a odkryjeme ho časem 🙂 .
------------------------------------------------------------------------------------------
Těšit se můžete i na povídání o současné swingové scéně, jak u nás tak ve světě, kterým tančírnu odstartujeme. Kde všude se tančí? Jaké jsou u nás swingové události a festivaly? Jak takové festivaly vypadají a probíhají? A další zajímavé informace ze světa swingu.
------------------------------------------------------------------------------------------

Datum: 23. 2. 2020 (neděle)
Začátek : 15:00 (povídání o swingu a 1. workshop), 17:00 začíná hrát kapela (2. workshop bude během setů kapely)
Místo: Klub 29, Svaté Anežky České 29, Pardubice
VSTUPNÉ 80 Kč. Akce má omezenou kapacitu. Chcete si zajistit jistotu vstupu? Využijte předprodej (zač. ve středu v 18:00). Po naplnění kapacity už budeme neoblomní a na akci další návštěvníky nevpustíme.

Děkujeme za váš zájem. Bohužel všechny vstupenky už byli vyprodány.

Posted in Tančírny.